Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Předposlední díl je tu a s ním i velká rekapitulace. Podívejte se na zásadní momenty z epizody a ze života mladých tanečníků.

Rekapitulace: TO NEJ z 12. dílu Prvního kroku!

aktualizováno 09.05.2012, 17:25 | 09.05.2012, 14:59 | Nova.cz

Předposlední díl je tu a s ním i velká rekapitulace. Podívejte se na zásadní momenty z epizody a ze života mladých tanečníků.

Vladimír zve všechny na koncert své kapely, který se však nakonec nekoná, nikdo totiž nepřijde a kapela se rozpadne. Max připravuje další speciální hodinu herectví, na kterou zve studenty vyšších ročníků a ti si s sebou berou rajčata – když se výstup nebude líbit, tak je použijí. Všichni projdou skvěle, jen Silvie to schytá. Silvie chodí s Tomášem, ale dostává nabídku na divadelní představení od Roberta. Jde s ním a netuší, že v představení účinkuje i Robert, který jí před diváky vyzná lásku.
 

přehrát celou epizodu


Pro přehrání celého dílu se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor, u této nabídky nejsou přístupné všechny filmy a seriály, První krok ovšem ano!